1970'den Bugüne

Hakkımızda

Türkiyenin her yerindeki müşteriler, en değerli varlıklarıyla Sakarya Çelik’e güveniyor. Bize katılın ve sizin için en önemli olanın bizim içinde en önemli olduğunu bilerek, rahatça değerli varlıklarınızı güvence altına alalım!

Sektördeki en iyi performans gösteren kasaların üreticileri olarak itibarımız, kasalarımızı inşa eden, sevk eden ve servisini yapan insanlarla başlayan bir mükemmellik geleneğine dayanmaktadır.

En Değerli Eşyalarınızı Hırsızlığa Karşı Dayanıklı Hale Getirin

Hırsızlık bir fırsat suçudur. Bu nedenle, hırsızlar büyük olasılıkla yüksek değerli, kaçması kolay ve açıkta buldukları eşyaları alacaklardır. Hırsızla eşyalarınız arasında herhangi bir direniş olduğunda hırsızlık ihtimali düşmeye başlar. Sakarya Çelik Güvenlik kasaları, hırsızlık söz konusu olduğunda ihtiyacınız olan direnci sunar. Para Kasalarının savunmasını geçmek için gereken yoğun zaman, güç, eğitim ve özel araçlar, fırsatçı bir hırsızın suça yakalanmadan bunu yapmasına izin vermez.

Yüksek Değerli Varlıklarınız İçin Aşılamaz Yüksek Güvenlikli Kasalar

Hırsızlar giderek daha akıllı ve daha hünerli hale geliyor – ama biz on yıllarımızı birkaç adım önde olmak için harcadık. Kasalarımızın işiniz ve finansal kargaşa arasındaki tek engel olduğunu bilerek, ustalıkla tasarlanmış yüksek güvenlikli kasalarımız, bir suçlunun bir Sakarya çelik kasasına karşı en iyi çabalarının başarısızlığa uğramasını sağlamak için maksimum krouma ve çelik tahkimat sunarak sağlam bir şekilde değerli varlıklarınızın korunmasını sağlıyoruz.

Müşteri Merkezli Yaklaşım

En büyük motivasyonumuz ve referansımız sizlerin güvenliği. Sağladığımız hizmetten %100 memnun kaldığınıza emin olmak bizim için önceliktir.

Misyonumuz

Yaşam ve çalışma alanlarında tam güvenlik sağlayarak yaşam kalitesini arttırmak, uygun fiyat politikası ile hizmetlerimizi herkes için erişilebilir kılmak ve uluslararası standartta güvenlik hizmeti sunmaktır.

Vizyonumuz

Kalite standartlarımızı koruyarak politakası ile güvenlik sektörü ve çelik eşya da müşteri tercihlerinde Türkiye’de ilk sırada yer almak.